Ozvěny Vinyly v Praze

Koncertní večer nominovaných a oceněných kapel ve velkém sále NODu + panelová diskuze.
5/3/2013 od 18:00

Program:

od 18:00 Předsálí
Panelová diskuze: Jaký byl rok 2012 na české hudební scéně?
Antonín Kocábek (Týden), Karel Veselý (nezávislý publicista), Jiří Špičák (Radio Wave), Martin E. Kyšperský (hudebník, Květy – držitel Vinyly za Desku roku)

od 19:00 Velký sál

The Pololáníks (http://bandzone.cz/thepololaniks)
DIAkritika (http://bandzone.cz/diapsyche)
Květy (http://www.kapelakvety.cz/)

Vstupné: diskuze zdarma, koncerty 99,-

Událost na Facebooku

castrated the poor guy
Footware and Apparel Market Nearing

As you may have guessed
Bishme Cromartie has what it takes

Vyhlášení II. ročníku Hudebních cen Vinyla na Flédě a křest vinylu složeného z nominovaných

Slavnostní vyhlášení II. ročníku hudebních cen Vinyla proběhne 21. února od 19:00 hod. v brněnském klubu Fléda. Večer bude opět pojatý jako komponovaný hudební večer, na kterém postupně vystoupí Federsel & Mäkelä, Papalescu, Vložte Kočku, Zrní a Illex Aside. Součástí večera bude i křest limitované edice vinylu, obsahující vždy jednu skladbu od každého z nominovaných.

Dramaturgii jsme se snažili postavit v duchu cen Vinyla, tedy bez jakýchkoli žánrových omezení – což se nám snad povedlo. Celý večer bude opět přístupný široké veřejnosti a za vstřícnou cenu. Kapely se budou střídat na dvou scénách a každá odehraje plnohodnotný koncert.

I letos vychází výroční vinyl v limitované edici v počtu 100 kusů, který obsahuje po jednom tracku od všech nominovaných (tedy z kategorií Deska roku a Objev roku). Autory obalu desky jsou výtvarníci David Böhm a Jiří Franta, za což jim patří náš velký dík. Vinyl zároveň poslouží jako artefakt pro vítěze – tyto kusy David Böhm a Jiří Franta autorsky dotvoří. Vinyl vychází hlavně díky společnosti GZ Digital Media, a.s., která se stala partnerem ceny a vinyl vyrobila. Autorkou grafické úpravy obalu vinylu je pak brněnská umělkyně Pavla Kačírková.

Samotné slavnostní vyhlášení bude situováno zhruba doprostřed komponovaného večera. Půjde o cca 30 minutový blok, jímž provedou moderátoři Radia Wave – Veronika Ruppert a Tomáš Turek.

Událost na Facebooku

Obal Vinyla 2012: David Böhm a Jiří Franta

Obal Vinyla 2012: David Böhm a Jiří Franta

There are so many excuses to leave your healthy habits at home
12 Bizarre True Stories Behind Famous Band Names

So he relied on Dinah sweet pipes to maintain this lifestyle
and Fashion Trends for 2010