Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla proběhne 26. února v Brně

Vyhlášení III. ročníku Hudebních cen Vinyla proběhne 26. února od 19:30 hod. v brněnském klubu Fléda. Slavnostní vyhlášení je opět pojato jako malý festival české hudby, kde postupně vystoupí Houpací koně, Never Sol, Kyklos Galaktikos a Floex (DJ set). Nedílnou součástí je již tradiční křest vinylu se skladbami všech nominovaných.

vinyla-kintera-2013-smalSoučástí Hudebních cen Vinyla je limitovaný stokusový náklad LP desky – vinylu. Deska, která obsahuje po jedné skladbě od všech nominovaných, tak shrnuje podstatné počiny tuzemské scény a zároveň slouží – dotvořená autorem návrhu obalu – jako samotné ocenění pro vítěze ve všech třech kategoriích. Autorem letošního vizuálního návrhu obalu, pro někoho možná mírně provokativního či ironického, je známý výtvarný umělec Krištof Kintera.

Vinyl opět vychází za přispění společnosti GZ media a.s., která je hlavním partnerem Hudebních cen Vinyla. Autorkou grafické podoby vinylu je brněnská umělkyně Pavla Kačírková. Návrh obalu je přílohou této zprávy.

Samotné vyhlášení bude mít formu cca. půlhodinového bloku pod taktovkou moderátorské dvojice Martin Tvrdý (Bonus) & Hortenzie Vzteklá. Vyhlášení bude živě streamováno na Aktuálně.cz.

Základní cena vstupenky na slavnostní večer na Flédě činí v předprodeji 180 Kč, pro studenty pak 150 Kč. Vstupenky jsou k dostání v obvyklých brněnských předprodejích – Dům pánů z Lipé (Nám. Svobody 2, Brno), Fléda – Báreček (Štefánikova 24, Brno), Indies (Poštovská 2, Brno) nebo také přes smsticket (www.smsticket.cz).

which enabled us to record solid overall financial performance
The Must Have Clothes In Spring That Makes You Being Elegant

But while her uncle is focused on the upcoming test
How to Clean Light Coloured Leather Handbags