Skupina For you Katrina v čele se slovenským fotografem a filmařem Janem Durinou…

Skupina For you Katrina v čele se slovenským fotografem a filmařem Janem Durinou připravila nový temný klip, ve kterém hostuje i Petra Hermanová z Fiordmoss.


For you Katrina – Woods in the Prostitutes (Official Video)

Official music video by For you Katrina performing Woods in the Prostitutes (featuring Petra Hermanova). (c) 2015 Directed by Jan Durina (in collaboration wi…

Monikino Kino mají novou skladbu Dnes s tebou obědvám. Natočili ji k dvacátému v…

Monikino Kino mají novou skladbu Dnes s tebou obědvám. Natočili ji k dvacátému výročí organizace Asistence pro lidi s postižením.


Monikino Kino – Dnes s tebou obědvám
soundcloud.com
Píseň z CD „Děkujeme, pokračujeme“ k výročí 20 let Asistence Praha. Koncert na Střeleckém ostrově 2.června: www.facebook.com/events/461073944040261/ www.asistence.org/

Klip DVA ke skladbě Nipomo, tedy přesněji jeho tvůrce Marek Partys získali Music…

Klip DVA ke skladbě Nipomo, tedy přesněji jeho tvůrce Marek Partys získali Music Video Awards na berlínském klipovém festivalu. Gratulujeme.


Fotky na Timeline
And the Best LoFi award goes to…Marek Partys for Nipomo by @[45320968481:274:DVA] ; @[151250988250043:274:Northern Spy] #BMVA2015 — s uživatelem mein bärchen forever!

WWW no more? Sifon vydává 12. června svoji první sólovou desku. Bude čistě instr…

WWW no more? Sifon vydává 12. června svoji první sólovou desku. Bude čistě instrumentální, prý experimentální a bude se jmenovat Siphon.


Sifon z WWW konečně se sólo deskou > SIPHON
www.biggboss.cz
Jestli můžeme v řadách BiggBoss labelu a na hudební scéně obecně, označit nějaký projekt za opravdu alternativní a multižánrový, byl by to zcela jistě spolu s několika málo dalšími Sifon a jeho WWW.

Bonus, Lipo, Kyklos Galaktikos a Kato z Prago Union se sešli v hudebním projektu…

Bonus, Lipo, Kyklos Galaktikos a Kato z Prago Union se sešli v hudebním projektu, který doprovází televizní trilogii o Janu Husovi. Jak se s odkazem Mistra Jana vypořádali si poslechněte níže.


Čeští rappeři jako kazatelé. Tak zhudebnili ideje Jana Husa
magazin.aktualne.cz
Tuzemští rappeři zhudebnili pro Českou televizi myšlenky Jana Husa. Veřejnoprávní televize tak propaguje páteční premiéru trilogie režiséra Jiřího Svobody.

Mayen, Lo/Ve, VR/Nobody, Aid Kid a Awali se vešli do glosáře Aktuálně.cz mapujíc…

Mayen, Lo/Ve, VR/Nobody, Aid Kid a Awali se vešli do glosáře Aktuálně.cz mapujícího zajímavé české desky letošního jara.


Nebojte se českých desek. Na internetu se skrývá světovost
magazin.aktualne.cz
Karel Veselý představuje nadějné české kapely, které drží krok se zahraničními trendy. Seznamte se s pěticí nadějných muzikantů a projektů, o kterých v…

Deaths mají nový singl – jmenuje se Saviour a vysílají ho do světa přes label Lo…

Deaths mají nový singl – jmenuje se Saviour a vysílají ho do světa přes label Love By Mistake. A jako v případě předchozích singlů ho doprovází obligátní věta „EP coming soon“.


SoundCloud – Hear the world’s sounds
soundcloud.com

Legendární ústecký klub Experimentalni prostor Mumie vstupuje do posledního týdn…

Legendární ústecký klub Experimentalni prostor Mumie vstupuje do posledního týdnu své existence. Přečtěte si článek, který o zásadním místě domácí alternativní scény napsal před nedávnem Pavel Turek do Respektu.


Místo naší touhy
respekt.ihned.cz
Nová generace umělců a promotérů objevuje nový smysl českého pohraničí

Vloni v květnu hráli DVA v nově rekonstruovaném nahrávacím studiu Českého rozhla…

Vloni v květnu hráli DVA v nově rekonstruovaném nahrávacím studiu Českého rozhlasu. Záznam povedeného koncertu si nyní můžete stáhnout z webu Radia Wave.


Stáhněte si koncert DVA z nahrávacího studia Českého rozhlasu
www.rozhlas.cz
Nedávno jsme vám nabídli ke stažení první kompilaci těch nejlepších kapel, které se v posledních dvou letech objevily na Radio Wave Live Sessions. V rozdávání hudby zadarmo teď pokračujeme rovnou jedním z našich nejpodařenějších koncertů vůbec, totiž vystoupením úspěšné dvojice DVA. Ta zahrála v nov…

Aran Epochal posílá první track a klip ze své sólové desky Doba bronzová, která…

Aran Epochal posílá první track a klip ze své sólové desky Doba bronzová, která vychází na Silver Rocket 21. června. O klip se postarala Palma z Leto.


ARAN EPOCHAL / Rovina

hudba: Aran Epochal video: Palma intro: New Model Army ARAN EPOCHAL & TAHLE HUDBA – Doba bronzová SRR 69 LP / CD / MP3 brzo na Silver Rocket! www.aranepochal…