Radical Karaoke se jmenuje debutové album Boy …

Radical Karaoke se jmenuje debutové album Boy Wonder & The Teen Sensations, což je sólový projekt Jakuba Kaifosze z Wild Tides. Pokud máte odvahu vstoupit do jeho bláznivého světa excentrických surf-rockových popěvků, pak vězte, že album vychází také jako příloha nového Full Moonu.

Olomoucká postrocková partička Flash the …

Olomoucká postrocková partička Flash the Readies zveřejnila minulý týden pozoruhodný klip ke skladbě Deer in gear z rok staré desky Submarine sky. Snivá a pomalu gradující skladba dostala adekvátní obrazový doprovod.

Flash the Readies – Deer in gear

artist: Flash the Readies song: Deer in gear album: Submarine sky (2014) Buy album: http://flashthereadies.bandcamp.com/a… http://www.facebook.com/Flashthe…

V rámci letošního Czechingu vznikly i rozhovory …

V rámci letošního Czechingu vznikly i rozhovory s šesticí nominovaných projektů, které dělal Jonáš Zbořil. Poslechněte si je v sérii podcastů. Vítěz talentové soutěže Českého rozhlasu o nejlepší nemainstreamovou skladbu bude vyhlášený 7. října po 19. hodině se na Radiu Wave a Českém rozhlase Vltava.

O slovo se hlásí brněnské elektronické duo …

O slovo se hlásí brněnské elektronické duo Himalayan Dalai Lama, které na letošní podzim chystá debutovou desku. Podívejte se na jejich nový videoklip ke skladbě Hikari.

Podívejte se na květnový koncert Gurun Gurun v …

Podívejte se na květnový koncert Gurun Gurun v Tokiu. Hostem byla japonská zpěvačka Moskitoo.

Gurun Gurun & Moskitoo • Live at Dommune 2015

Moskitoo • Federsel • Tarnovski • Knoflicek • Jezek Dommune TV, Tokyo, May 13th, 2015 www.moskitoo.com www.gurunas.net

Hudební ceny Vinyla mají nově i anglickou …

Hudební ceny Vinyla mají nově i anglickou sekci, která by měla pomoci cizincům k orientaci v tom nejzajímavějším, co aktuálně nabízí česká alternativní scéna. Jména dalších kapel a projektů budou samozřejmě přibývat po dalších ročnících.

Please The Trees v rozhovoru na Aktuálně

Please The Trees v rozhovoru na Aktuálně.cz. O natáčení desky, hraní na valníku i sázení stromů.

Jedním z tria hostů prvních Ozvěn Vinyly budou …

Jedním z tria hostů prvních Ozvěn Vinyly budou 16. října potemnělí elektronici Sister Body. Z nového alba chystaného pro label Red For Colourblind vypouští skladbu Spell doprovázenou videoklipem.

Sister Body – Spell

Sister Body – Spell (2015) http://dubforhappysoul.tumblr.com

Hostem DVTV byl Tomáš Turek z Radia Wave

Hostem DVTV byl Tomáš Turek z Radia Wave. Podívejte se na rozhovor o tom, jak funguje veřejnoprávní rádio pro mladé v novém tisíciletí.