Marek Partyš patří mezi nejvyhledávanější domácí klipové režiséry a portál AlterEcho mu věnoval nový díl své rubriky ArteIN o lidech kolem alternativní hudby.

Talentovaní producenti a beatmakeři, už jste vyplnili přihlášku do „zvláštní umělecké školy“, kterou pořádá Kreaton? Zájemce přijímá už jen do této soboty!

Vítězové letošního Czechingu VR/NOBODY mají nový klip k atmosférické skladbě Pearl. Právě včas, aby připomněl, že 3. listopadu křtít v Lucerna Music Baru svůj debut YET.

VR/NOBODY – Pearl

Václav Rouček & Jakub Nobodylisten Strach www.vrnobody.com Buy VR/NOBODY – YET : iTunes : https://goo.gl/hWqbVa Pearl video shot and edited by Václav Rouček

Smutná zpráva: skupina HANBA končí. Přečtěte si, co o tom píše AlterEcho.

Jak to vypadalo minulý pátek v Café v lese na prvních Ozvěnách Vinyly s Lo/ve a @Rouilleux? Podívejte se na fotky.

V Šumperku usazený anglický hudebník Darren Eve má nové album, které natočil s bubeníkem Nikosem Mistakidisem. Nahrávka se jmenuje stručně a jasně Darren Eve & Nikos Mistakidis. Poslouchejte, stahujte, podporujte na jejich Bandcampu.

Hostem BalconyTV bylo duo Monikino Kino. Podívejte se na to, jak v létě zahráli hit Prázdniny s výhledem na Dolní oblast Vítkovice.

MONIKINO KINO – PRÁZDNINY (BalconyTV)

MONIKINO KINO performs the song „PRÁZDNINY“ for BalconyTV. Subscribe to us right now at http://bit.ly/15yj4oc ‚Like‘ us on Facebook – http://Facebook.com/bal…

Dunaj je mrtvý, ať žije Dunaj. Staré skladby od legendární brněnské skupiny přehrávají její zbylí členové pod hlavičkou projektu Dunajská vlna. Album Jednou vydané na Polí5 představuje materiál v studiovém provedení.

Experimentální black metal, post-rock nebo jen alternativa? Brněnští Heiden oceňovaní i mimo metalovou komunitu vydávají první listopadový den novou desku Na svůj příběh jsme sami. První singl Dryáda dostal i klipovou podobu. Desku může předobjednat zde: http://obchod.heidenhorde.com/

Heiden – Dryáda (Official music video)

New album „Na svůj příběh jsme sami“ out on November 1st. Pre-order from 19th October. Nové album „Na svůj příběh jsme sami“ vychází v neděli 1. listopadu, p…

Květy ve středu pokřtili čerstvě vydaný vinyl a kazetu Miláčka slunce a také odstartovali velké turné trvající až do prosince. Skladbu Kočičí dům obdařila kouzelným klipem jedna fanynka, která v portugalském Lisabonu natočila skutečný dům, v němž žijí jen kočky.

Květy – Kočičí dům

Kočičí dům opravdu existuje. V Lisabonu. Vážně tu je. (Hudba: kapela Květy, písnička Kočičí dům z alba Miláček slunce /2015/)