Marek Partyš patří mezi nejvyhledávanější …

Marek Partyš patří mezi nejvyhledávanější domácí klipové režiséry a portál AlterEcho mu věnoval nový díl své rubriky ArteIN o lidech kolem alternativní hudby.

Talentovaní producenti a beatmakeři, už jste …

Talentovaní producenti a beatmakeři, už jste vyplnili přihlášku do „zvláštní umělecké školy“, kterou pořádá Kreaton? Zájemce přijímá už jen do této soboty!

Vítězové letošního Czechingu VR/NOBODY mají …

Vítězové letošního Czechingu VR/NOBODY mají nový klip k atmosférické skladbě Pearl. Právě včas, aby připomněl, že 3. listopadu křtít v Lucerna Music Baru svůj debut YET.

VR/NOBODY – Pearl

Václav Rouček & Jakub Nobodylisten Strach www.vrnobody.com Buy VR/NOBODY – YET : iTunes : https://goo.gl/hWqbVa Pearl video shot and edited by Václav Rouček

Smutná zpráva

Smutná zpráva: skupina HANBA končí. Přečtěte si, co o tom píše AlterEcho.

Jak to vypadalo minulý pátek v Café v lese na …

Jak to vypadalo minulý pátek v Café v lese na prvních Ozvěnách Vinyly s Lo/ve a @Rouilleux? Podívejte se na fotky.

V Šumperku usazený anglický hudebník Darren …

V Šumperku usazený anglický hudebník Darren Eve má nové album, které natočil s bubeníkem Nikosem Mistakidisem. Nahrávka se jmenuje stručně a jasně Darren Eve & Nikos Mistakidis. Poslouchejte, stahujte, podporujte na jejich Bandcampu.

Hostem BalconyTV bylo duo Monikino Kino

Hostem BalconyTV bylo duo Monikino Kino. Podívejte se na to, jak v létě zahráli hit Prázdniny s výhledem na Dolní oblast Vítkovice.

MONIKINO KINO – PRÁZDNINY (BalconyTV)

MONIKINO KINO performs the song „PRÁZDNINY“ for BalconyTV. Subscribe to us right now at http://bit.ly/15yj4oc ‚Like‘ us on Facebook – http://Facebook.com/bal…

Dunaj je mrtvý, ať žije Dunaj

Dunaj je mrtvý, ať žije Dunaj. Staré skladby od legendární brněnské skupiny přehrávají její zbylí členové pod hlavičkou projektu Dunajská vlna. Album Jednou vydané na Polí5 představuje materiál v studiovém provedení.

Experimentální black metal, post-rock nebo jen …

Experimentální black metal, post-rock nebo jen alternativa? Brněnští Heiden oceňovaní i mimo metalovou komunitu vydávají první listopadový den novou desku Na svůj příběh jsme sami. První singl Dryáda dostal i klipovou podobu. Desku může předobjednat zde: http://obchod.heidenhorde.com/

Heiden – Dryáda (Official music video)

New album „Na svůj příběh jsme sami“ out on November 1st. Pre-order from 19th October. Nové album „Na svůj příběh jsme sami“ vychází v neděli 1. listopadu, p…

Květy ve středu pokřtili čerstvě vydaný …

Květy ve středu pokřtili čerstvě vydaný vinyl a kazetu Miláčka slunce a také odstartovali velké turné trvající až do prosince. Skladbu Kočičí dům obdařila kouzelným klipem jedna fanynka, která v portugalském Lisabonu natočila skutečný dům, v němž žijí jen kočky.

Květy – Kočičí dům

Kočičí dům opravdu existuje. V Lisabonu. Vážně tu je. (Hudba: kapela Květy, písnička Kočičí dům z alba Miláček slunce /2015/)