Podívejte se na galerii z pátečních Ozvěn …

Podívejte se na galerii z pátečních Ozvěn Vinyly III v Café v lese. V hlavní roli Sundays on Clarendon Road, Mutanti Hledaj Východisko a Nod Nod. Díky všem, kteří přišli.

Kdo stojí za vizuály Floexe? Veronika Vlková …

Kdo stojí za vizuály Floexe? Veronika Vlková (také členka projektů Teve či Salvia) se představuje v obsáhlém profilu na AlterEcho. „Propojuje surrealistické motivy s geometricky přesnými objekty a klade důraz na narativní složku, ať už zcela imaginativní, či držící se nitek reálného světa,“ píše se v článku.

Dalekko mají nový klip

Dalekko mají nový klip. Nechoďte ještě spát je skladba z jejich povedené letošní desky Neběžel jsem tudy?.

DALEKKO – Nechoďte ještě spát (oficiální video)

Videoklip k singlu z debutového alba kapely dalekko Neběžel jsem tudy? Ilustrace Petra Brázdilová, animace a režie Alžběta Beránková. www.dalekko.bandcamp.co…

Třetím hostem zítřejších třetích Ozvěn …

Třetím hostem zítřejších třetích Ozvěn Vinyly bude experimentální rapová úderka @mutantihledajvychodisko. Kdo viděl naživo, tak potvrdí, že setkání s projektem napojeným na Vložte kočku, je vždycky mimořádný zážitek. Nenechte si ho ujít v pátek v Café v lese.

Členka Rady Vinyly Iva Jonášová se stala novou …

Členka Rady Vinyly Iva Jonášová se stala novou šéfredaktorkou Radia Wave.

Jaké jsou instituce a organizace, které …

Jaké jsou instituce a organizace, které pomáhají českým hudebníkům prorazit v zahraničí? Dnes podvečer se bude na toto téma diskutovat v Českém centru Praha. Přijďte se podívat.

Nod nod to není jen výsledek rovnice Five …

Nod nod to není jen výsledek rovnice Five Seconds to Leave + Kalle, ale také jedna z nejoceňovanějších současných českých kapel v zahraničí. Jejich loňský eponymní debut sbírá slávu a snad se brzy dočkáme i pokračování. Jak jim to aktuálně hraje zjistíme na třetím večeru Ozvěn Vinyly v Café v lese tento pátek.

Nod Nod – Lullaby (FPM Live Session)

GET MUSIC from Nod Nod: http://nodnod.fairpricemusic.com Fair Price Music LIVE SESSIONS by http://www.fairpricemusic.com Supported by http://www.fullmoonmaga…

Josef Ostřanský (Dunaje, E, Rale, Boo a další) …

Josef Ostřanský (Dunaje, E, Rale, Boo a další) + elektronika = OSTRAK MODE. Poslechněte si tři skladby z chystané desky Copy and Paste, která vyjde v březnu příštího roku na Polí 5.

Pojďme si připomenout kapely, které vystoupí v …

Pojďme si připomenout kapely, které vystoupí v pátek na 3. Ozvěnách Vinyly. První na řadě jsou Sundays on Clarendon Road kombinující zasněný indie folk s chytrou elektronikou. Jejich album Unward patří mezi letošní české desky, které rozhodně stojí za poslech. A prý už mu připravují sourozence! Tady je jejich oceňovaný „panelákový klip“ ke skladbě Circles.

Sundays on Clarendon Road_CIRCLES

Melancholic „Panel story“ describes subjective view on life in industrial and uptown zones. We can see places between block of flats and some fabric buildings…