S malým zpožděním doporučujeme ještě nový …

S malým zpožděním doporučujeme ještě nový track skupiny LANUGO Holka, který nadělili svým fanouškům na Štědrý den. Těšíme se na novou desku!

Videoohlédnutí za letošním ročníkem …

Videoohlédnutí za letošním ročníkem Czechingu.

Czeching 2015

Czeching je hudebně exportní projekt, jehož prostřednictvím chce Český rozhlas podpořit domácí alternativní hudební scénu a pomoc­i nadějným kapelám představ…

Podívejte se, jak to Please The Trees rozbalili v …

Podívejte se, jak to Please The Trees rozbalili v Ostravě na Radio Wave Live Sessions. 3. února v LMB zahrají na předeávání Vinyly, o kterou se uchází v kategorii Album roku.

Please The Trees @ Radio Wave Live Session v Ostravě

Skupina, která právě vydává čtvrté dlouhohrající album Carp, ho představila v ostravském Provozu Hlubina v rámci tradiční Radio Wave Live Session.

Nejen rapem živ je člověk

Nejen rapem živ je člověk! Zuzana Fuksová z Čokovoko napsala pro literární přílohu Respektu několik povedených miniatur / postřehů / statusů. Skvělé čtení.

Úvodní skladba z alba Kontakt od KITTCHENa se …

Úvodní skladba z alba Kontakt od KITTCHENa se dočkala klipového (a nebo možná už skoro filmového) zpracování. V klipu Davida Mencla hrají Johnana Matoušková a Karel Kudláč.

KITTCHEN – SUDETY

Johana Matoušková Karel Kudláč námět, režie / David Mencl kamera / Prokop Souček střih / Tomáš Elšík výkonná produkce / Jan Rejžek storyboard / Agata F. Maye…

Projděte si nejlepší letošní desky (české i …

Projděte si nejlepší letošní desky (české i zahraniční) podle recenzentů Aktuálně.cz.

Po audiozáznamu zveřejňují Vložte Kočku i …

Po audiozáznamu zveřejňují Vložte Kočku i video z velikonočního koncertu v Podniku. Celý je na YouTube.

Vložte kočku živě z Podniku (full live set)

Vložte kočku živě z Podniku: Velikonoční sbohem pianu, velikonoční ahoj dětem http://www.vloztekocku.cz https://vlozte.bandcamp.com/album/iv-z-podniku-veliko…

Sampler MENU 4 představuje výběr těch …

Sampler MENU 4 představuje výběr těch nejzajímavějších interpretů, kteří se představili v uplynulých letech v rámci unikátní zvukové-experimentální klubovky MENU. Kompilaci sestavil Zdeněk Konečný a o finální zvukovou podobu se opět postaral David Rambousek z Ressonus records. Vychází digitálně a na kazetě.

ILLE se s vánočním klipem Co ti dám vrací ke …

ILLE se s vánočním klipem Co ti dám vrací ke kompilaci Bazarem proměn, na níž ožily písně Vladimíra Mišíka. Letošní vánoční svátky už jsou pryč, ale třeba můžete u klipu alespoň zavzpomínat.

Ille – Co ti dám

ILLE – Co ti dám Hudba: Vladimír Mišík Text: Pavel Šrut Scénář a režie: a.m.almela, Martin Blauber Kamera, střih: Martin Blauber Hudební produkce, recording,…

Radio Wave rekapituluje nejlepší domácí desky …

Radio Wave rekapituluje nejlepší domácí desky roku 2015. Shodnete se s nimi?