Skladba Urban Foxes z debutového EP pale&coy …

Skladba Urban Foxes z debutového EP pale&coy dostala klipovou podobu. Plus mínus.

pale&coy – Urban Foxes

„Urban Foxes“ is a song from pale&coy’s debut EP Urban Foxes. The song relates to the transience of the moment, indecisiveness and the state of mind when you…

Talentová soutěž časopisu Full Moon 1Band2Play …

Talentová soutěž časopisu Full Moon 1Band2Play má letos čtyři finalisty 1flfsoap, February, Pandoo a ROLE. Finále nás čeká 28. května v pražském Bajkazylu Náplavka.

„Original groove music“ pražského kvintet Muff …

„Original groove music“ pražského kvintet Muff míchá na svém albu Hypnotix Bum Bum jazz, free improvizaci a rockovou alternativu. Vydávají právě teď Polí5, křtí se 19. května v Dejvické klubovně.

Manon meurt se objevili v novém dílu …

Manon meurt se objevili v novém dílu internetového pořadu BLACK TONE MUSIC. Kromě obsáhlého rozhovoru uslyšíte i jednu novou skladbu. Ještě dodejme, že MM v sobotu startují v Chebu české miniturné s holandskými Pure Muna. Termíny na jejich FB.

V Praze dnes začíná čtyřdenní festival …

V Praze dnes začíná čtyřdenní festival Festival vs. Interpretation II, který přichystal koncerty, performance a workshopy zaměřené zejména na hudební improvizaci. Nebojí se však zahrnout i improvizaci taneční nebo prezentovat díla přesahující k dalším uměleckým formám. V programu i Tomáš Procházka, Pražský improvizační orchestr nebo Ladislav Železný.

HIS Voice startuje poslechové večery I Put a …

HIS Voice startuje poslechové večery I Put a Record On. Prvním hostem bude ve čtvrtek v Kulturním centru Žižkov spisovatel Václav Kahuda.

Label Meteorismo vypouští novou kompilačku, …

Label Meteorismo vypouští novou kompilačku, která se tentokrát zabývá „uměním distorze“. Do tajů zmršených zvuků se vydávají Federsel (B4), Vrba (IQ+1) a další. Stahujte zdarma z jejich Bandcampu.

Z jižních Čech přichází kvarteto Sýček, …

Z jižních Čech přichází kvarteto Sýček, které míchá krautrock a současnou psychedelii. Poslouchejte jejich povedené debutové EP, které vyšlo díky péči kolektivu NAAB.

„Je rok 2050, i Bieberovi už je padesát a …

„Je rok 2050, i Bieberovi už je padesát a všechny tvoje problémy jsou pryč.“ Dominik Gajarský aka Slowmotiondancer se připomíná novou – a to velmi povedenou – skladbou Adulthood.

Slowmotiondancer – Adulthood

https://soundcloud.com/slowmotiondancer lyrics: Don’t be pathetic Your Twitter posts are epic but you can’t fake your life now It’s 2050 now even Bieber is 5…

Uvažujete o tom, jak dostat svou hudbu do …

Uvažujete o tom, jak dostat svou hudbu do zahraničí? Ode dneška vysílá Radio Wave speciální pořad Czeching o hudebním průmyslu a hlavně hudebním exportu. O své rady se od 22:00 podělí norský hudební expert Stein Bjelland a o smlouvě s Atlantic Records promluví slovenský trapový producent Abe (H16).