Po singlu Lux posílají Midi Lidi na ochutnávku …

Po singlu Lux posílají Midi Lidi na ochutnávku z nové desky další tři tracky. Give Masterpiece a Chance vyjde 15. června, předobjednávky už běží.

Xplaymix zve na festival Elekce2016 s mixem od …

Xplaymix zve na festival Elekce2016 s mixem od djské a producentské dvojice ABAB.

Startér už zná finalisty

Startér už zná finalisty!

Master’s Hammer přichystali novou desku Formulae

Master’s Hammer přichystali novou desku Formulae. Křest proběhne na začátku června. Poslechněte si ukázky a vyvolávejte s nimi duchy.

Moimir Papalescu (Vanessa, Die Alten Maschinen) …

Moimir Papalescu (Vanessa, Die Alten Maschinen) hlásí další studiový projekt Papalescu2. Jak název naznačuje, potkávají se v něm hned dva producenti tohoto jména – vedle legendy domácí elektronické scény je pod materiálem podepsaný i jeho jedenáctiletý syn Miki. Poslechněte si první singl Das Teleskop, který vychází i s několika remixy. Debutové album by mělo vyjít na podzim, fanoušci ho mohou podpořit na HitHit.

Vítězem 1Band2Play se včera stal Pandoo

Vítězem 1Band2Play se včera stal Pandoo. Gratulujeme!

Jak dopadne finále talentové soutěže …

Festivalová sezóna klepe na dveře a AlterEcho …

Festivalová sezóna klepe na dveře a AlterEcho si posvítilo na kultovní ostravský Chee Chaak. Kromě domácích kapel letos dorazí i hvězdy ze světa – Clinic a No Joy. 10. – 11. v Dolních Vítkovicích.

Nová deska Planet je venku

Nová deska Planet je venku. Objev roku ve Vinyle 2012 vydává dvojalbum Vzduch je hrob je vzduch. Poslechněte si dva tracky.