Po singlu Lux posílají Midi Lidi na ochutnávku z nové desky další tři tracky. Give Masterpiece a Chance vyjde 15. června, předobjednávky už běží.

Xplaymix zve na festival Elekce2016 s mixem od djské a producentské dvojice ABAB.

Startér už zná finalisty!

Master’s Hammer přichystali novou desku Formulae. Křest proběhne na začátku června. Poslechněte si ukázky a vyvolávejte s nimi duchy.

Moimir Papalescu (Vanessa, Die Alten Maschinen) hlásí další studiový projekt Papalescu2. Jak název naznačuje, potkávají se v něm hned dva producenti tohoto jména – vedle legendy domácí elektronické scény je pod materiálem podepsaný i jeho jedenáctiletý syn Miki. Poslechněte si první singl Das Teleskop, který vychází i s několika remixy. Debutové album by mělo vyjít na podzim, fanoušci ho mohou podpořit na HitHit.

Vítězem 1Band2Play se včera stal Pandoo. Gratulujeme!

Festivalová sezóna klepe na dveře a AlterEcho si posvítilo na kultovní ostravský Chee Chaak. Kromě domácích kapel letos dorazí i hvězdy ze světa – Clinic a No Joy. 10. – 11. v Dolních Vítkovicích.

Nová deska Planet je venku. Objev roku ve Vinyle 2012 vydává dvojalbum Vzduch je hrob je vzduch. Poslechněte si dva tracky.