Jiří Imlauf vydává vedle nové desky své …

Jiří Imlauf vydává vedle nové desky své skupiny Houpací koně také knihu nazvanou Ústí hlavně. Přečtete si o ní na webu AlterEcho.

Zvíře jménem Podzim to jsou KITTCHEN a …

Zvíře jménem Podzim to jsou KITTCHEN a přátelé (Aid Kid, Marie z KIESLOWSKI (Official) a další.) Tady je jejich první singl.

Velký objev letošního roku Orient namíchali …

Velký objev letošního roku Orient namíchali podcast pro XPlaylist. Tento týden hrají ve čtvrtek 8.12. s Mayen a Videos na Radio Wave Live Session v brněnském Kabinetu múz a v pátek na posledních letošních Ozvěnách Vinyly s Dizzcockem a Vole.

Aktuální držitel Vinyly v kategorii album roku …

https://redforcolourblind.bandcamp.com/album/night-rider

Aktuální držitel Vinyly v kategorii album roku Ondrej Dizzcock přichází na začátku prosince s novinkou Night Rider. Poslechněte si z desky, která vychází ve čtvrtek 1.12. na Red for Colourblind, dvě skladby.

Třetím a posledním vystupujícím na prvních …

Třetím a posledním vystupujícím na prvních pražských Ozvěnách Vinyly jsou elektroničtí tmáři Tabor Radosti (TR), kteří se vrací po kratší pauze. Veselých, radostných nálad si s Rutka Laskier a v0nt dnes večer Café v Lese nejspíš moc neužijeme.

Papalescu2 posílají nový singl Einsemkeit. …

Papalescu2 posílají nový singl Einsemkeit. Album na vinylu v prosinci!

Loňští vítězové ceny pro objev roku …

Loňští vítězové ceny pro objev roku SCHWARZPRIOR přichází s novým klipem – došlo na skladbu Radio Darkside. Čekal někdo něco pěkného?

Druhými hosty sobotních Ozvěn Vinyly v Café v …

Druhými hosty sobotních Ozvěn Vinyly v Café v lese budou nekompromisní V0NT, kteří dělají syrovou EBM. Nočním můra podle Jaroslava Foglara.

Rozhovor s dné na Radiu Wave. Nové album These …

Rozhovor s dné na Radiu Wave. Nové album These Semi Feelings, They Are Everywhere vyšlo minulý týden na německém labelu Majestic Casual.