Nový track Orient se zjevil na jejich …

Nový track Orient se zjevil na jejich Soundcloudu. A stejně jako všechny předchozí, i tento stojí za poslech. Promění za týden nominaci na objev roku v letošních cenách Vinyla?

Jazzoví experimentátoři Nobody Jazz Ensemble …

https://nobodyjazzensemble.bandcamp.com/album/the-fading-shade

Jazzoví experimentátoři Nobody Jazz Ensemble vydávají nové album nazvané The Fading Shade. Ambient, psychedelie, temnota… podobná slova ve spojení s jazzem moc často neuslyšíte.

Please The Trees sestavili reprezentativní …

Please The Trees sestavili reprezentativní mixtape české indie hudby u příležitosti svého vystoupení na slovinském festivalu MENT. V playlistu nechybí dné, ROLE nebo třeba Dizzcock.

AlterEcho si v rubrice CzechIt posvítilo na …

AlterEcho si v rubrice CzechIt posvítilo na Jakuba Adamce (Jakub Adamec), který vloni vydal povedené album Are You Human? Confirmed.

Nové a dlouho očekávané album ESAZLESA už …

https://esazlesa.bandcamp.com/album/spole-nost-ps

Nové a dlouho očekávané album ESAZLESA už hraje na jejich Bandcampu. Na fyzických nosičích vychází Společnost psů 18. února na Day After Records.

Připravovaný dokument Nechte zpívat Mišíka …

Připravovaný dokument Nechte zpívat Mišíka sbírá finance na své dokončení a zájemci mají poslední možnost přispět do konce tohoto týdne.

Hisvoice sestavil seznam českých desek z …

Hisvoice sestavil seznam českých desek z alternativní a experimentální scény za rok 2016. Tak schválně, co vám uteklo?

Tomáš Franta z AlterEcho sestavil s pomocí …

Tomáš Franta z AlterEcho sestavil s pomocí několika publicistů reprezentativní seznam nejlepších českých desek roku 2016 pro komunitu BeeHype.

Olomoucký elektronický projekt Kyófú …

Olomoucký elektronický projekt Kyófú vypouští další album. Beats & Drones se výrazně liší od ambientního EPčka Ventures, ale má podobnou něžnou náladu.