B4 se připomínají EPčkem coververzí Do It …

https://poli5.bandcamp.com/album/do-it-better

B4 se připomínají EPčkem coververzí Do It Better, které pro ně stvořily projekty spřátelených hudebníků propojených blogem Endemit Archives. Vychází na Polí5.

Dejte si opáčko dokumentární / koncertní …

Dejte si opáčko dokumentární / koncertní série Doutnák mapující současnou domácí nezávislou scénu. Ve čtvrtek poběží na České televizi poslední díl.

Frýdecko-místecký Anhedonik z kolektivu …

Frýdecko-místecký Anhedonik z kolektivu Gin&Platonic vypouští pozoruhodný elektronický track Frustration. Díky AlterEcho za upozornění!

Silver Springs /band/ vyhráli tento týden …

Silver Springs /band/ vyhráli tento týden talentovou soutěž Startér – Radio Wave a hlásí se o slovo novým singlem. Remixy stvořili Zagami Jericho, Kyófú a Thrown. Skladba je předzvěstí podzimního EP Oceans.

Písničkář Little Husky vysílá do světa …

Písničkář Little Husky vysílá do světa singl Black monday ze své chystané desky. „Black monday je satirický pamflet proti části české společnosti, která se jednoho lednového pondělí silně ohradila proti katalogu diskontního řetězce, v němž figuroval model jiné barvy pleti.“ píše se s v tiskové zprávě.

VR/NOBODY mají nový singl Má, který překvapí …

VR/NOBODY mají nový singl Má, který překvapí použitím češtiny. Album Proud vydává dvojice Václav Rouček a Jakub NobodyListen Strach 28. června.

Orlovští Pacino chystají novou desku, vyjde …

Orlovští Pacino chystají novou desku, vyjde 21.července na festivalu FLUFF17. Tady je první ochutnávka.