KITTCHEN shání na Startovači podporu na knihu. Kdo si s ním chce zacvičit? Zbývá ještě 19 dní.

https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/p-l-litru-zem

Pacino z Orlové vysílají do světa nové album Půl litru země. Pokřtilo se na Fluffu, teď už ho jde koupit nebo poslechnout i přes jejich Bandcamp. Vydává Stoned To Death Records.

„Bytová scéna v různých městech a mnoha rozličných podobách nepozorována bují pod povrchem kulturního dění, uchráněna od mainstreamového zájmu.“ AlterEcho píše o bytových koncertech.

https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/p-s-y-c-h-t-e-n-t-v-i

Stoned To Death Records zvou na víkendový Fluff Fest, přesněji na svoji stage Psych Tent. Kompilace bude dostupná i přímo na místě v podobě kazety vydané speciálně pro festival.

Dnes startuje konference Czech Music Crossroads 2017, která nabízí workshopy pro muzikanty i showcase talentů.

Bruno Ferrari vybírá peníze na vydání nové desky a zbývají už jen dva dny. V odkazu jsou i čtyři nové skladby, které v rámci propagace alba vypustil.

dné si nea klip ze své oceněné desky These Semi Feelings, They Are Everywhere musel chvíli počkat, ale je tedy. Video k Driving a Car / Unnecessary Conversations mu stvořila americká vizuální umělkyně Lauren Rothery.

https://fullmoonmag.bandcamp.com/album/full-moon-on-stage-2017

Včera vyšlo letní dvojčíslo Full Moon Magazine a jako tradičně obsahuje kompilaci domácích i zahraničních kapel, které zahrají pod patronací časopisu na letních festivalech. Kompilace je dostupná i na kazetě!