Další jednočlenný projekt, který už je vlastně trio. Děti mezi reprákama se vrací s novým albem Prázdniny. Vychází 1. října na Červený kůň. Poslouchejte v předpremiéře na Radiu Wave.

https://moin.bandcamp.com/track/rescue

O písničkářce moin moin se už dlouho mluví jako o velké naději. V novém singlu Rescue se vrací jako trio s členy Pacino. Těšíme se na desku, která by podle rozhovoru v AlterEcho mohla být kolem Vánoc! (http://alterecho.muzikus.cz/novinky/premiera-moin-moin-rescue.html)

Gratulujeme Zagami Jericho プリンセスグリッチ!

Vinyla sdílel(a) událost uživatele Radio Wave.

Portál AlterEcho si všímá projektu LIBERTAE. „Nová scéna, pražské ulice a ve tmě znějící chorály, postupně dobarvené tepajícím beatem.“ Poslouchejte v odkazu.

https://krmelec.bandcamp.com/album/xion

Ans / Krmelec Recordings pouští do světa obří komplikaci českých elektronických producentů XION. Najdete na ní tracky od Sonority, HRTL nebo Aid Kida.

XION compilation release – SpaceIsOnlyNoise & Krmelec Recordings

KVĚTY mají nový klip. Holka je z letošního alba Komik o půl osmé. Do konce roku 2017 se budou kolem kapely ještě dít velké věci!

Portál Bandcamp si všímá české DIY scény v souvislosti s festivalem Fluff Fest. Zajímavé čtení s Pacino, Gattaca nebo V0NT.

Master’s Hammer vyrazí už brzy na miniturné a tady mají novou píseň. Že by další vinylový singl?

Vložte Kočku vydávají tento týden nové album Klub Bublinka. Podívejte se na klipový singl Fly you fools.