AlterEcho poukazuje na opavský talent Naive Music. Vychází na kazetovém labelu Bughead Records, za kterým stojí Strangers in the City.

Čerstvá držitelka Vinyly za objev roku Enchanted Lands připravila mix pro Alarm. Přečtěte si určitě i rozhovor s talentovanou producentkou.

VINYLA 2017: GENOT CENTRE // ENCHANTED LANDS // PACINO

Vinyly pro vítěze od Matyáš Chochola.

Vinyla 2017

Počin: Genot Centre
Objev: Enchanted Lands
Deska: Pacino – Půl litru země

Vinyly už čekají. Autorem vesmírného vizuálu je loňský laureát ceny Jindřicha Chalupeckého Matyáš Chochola. O grafickou úpravu se stará Pavla Voborník Kačírková. Tento i všech šest předchozích vinylů si budete moci koupit zítra v Lucerně.

Bandcamp píše o Genot Centre!

Vinylu v kategorii ALBUM ROKU můžou získat i táborští Kalle.

Před třemi lety neproměnili s debutem Live from the room dvě nominace na Vinylu, teď si táborské duo Kalle může vše vynahradit s druhým studiovým albem Saffron Hills. Veronika Buriánková a David Zeman v mezičase stihli natočit desku své dřívější skupiny Veena a koncertovat s Five Second to Leave. Jejich emocemi nabitý minimalistický lo-fi rock na albu Saffron Hills vypráví příběhy z idylického světa obývaného liščími a kočičími bytostmi, osobitou poetiku Kalle podtrhuje domácí nahrávání desky na dřevní analogové přístroje. Písně ze Saffron Hills zní v každém ohledu jako kdyby přicházely z jiného vesmíru.