AlterEcho poukazuje na opavský talent Naive …

AlterEcho poukazuje na opavský talent Naive Music. Vychází na kazetovém labelu Bughead Records, za kterým stojí Strangers in the City.

Vinyla aktualizoval(a) úvodní fotku.

Čerstvá držitelka Vinyly za objev roku …

Čerstvá držitelka Vinyly za objev roku Enchanted Lands připravila mix pro Alarm. Přečtěte si určitě i rozhovor s talentovanou producentkou.

VINYLA 2017

VINYLA 2017: GENOT CENTRE // ENCHANTED LANDS // PACINO

Vinyly pro vítěze od Matyáš Chochola.

Vinyly pro vítěze od Matyáš Chochola.

Vinyla 2017 Počin

Vinyla 2017

Počin: Genot Centre
Objev: Enchanted Lands
Deska: Pacino – Půl litru země

Vinyly už čekají. Autorem vesmírného vizuálu …

Vinyly už čekají. Autorem vesmírného vizuálu je loňský laureát ceny Jindřicha Chalupeckého Matyáš Chochola. O grafickou úpravu se stará Pavla Voborník Kačírková. Tento i všech šest předchozích vinylů si budete moci koupit zítra v Lucerně.

Bandcamp píše o Genot Centre

Bandcamp píše o Genot Centre!

Vinylu v kategorii ALBUM ROKU můžou získat i …

Vinylu v kategorii ALBUM ROKU můžou získat i táborští Kalle.

Před třemi lety neproměnili s debutem Live from the room dvě nominace na Vinylu, teď si táborské duo Kalle může vše vynahradit s druhým studiovým albem Saffron Hills. Veronika Buriánková a David Zeman v mezičase stihli natočit desku své dřívější skupiny Veena a koncertovat s Five Second to Leave. Jejich emocemi nabitý minimalistický lo-fi rock na albu Saffron Hills vypráví příběhy z idylického světa obývaného liščími a kočičími bytostmi, osobitou poetiku Kalle podtrhuje domácí nahrávání desky na dřevní analogové přístroje. Písně ze Saffron Hills zní v každém ohledu jako kdyby přicházely z jiného vesmíru.