Děláte zajímavou hudbu? Dejte nám o sobě vědět!

Posloucháme, co se o koncepci ceny Vinyla píše a říká jinde a snažíme se z toho brát ponaučení, případně připomínky zohledňovat. Jedním z praktických výsledků je nyní možnost pro kapely a tvůrce hudby (či jejich příznivce), aby se sami přihlásili (nominovali).

Proč veřejné nominace?

Předpokládáme, že porota je odborně a hudebně vyspělá a snaží se českou scénu sledovat. Na druhou stranu nikdo nemůže reflektovat vše. Klidně je možné, že někde v „garáži“ vzniká hudba, která si opravdu zaslouží pozornost.

Co se stane, když se přihlásíte?

Těžko odhadnout, zda se přihlásí desítky či jednotky formací. Není myslitelné, abychom celý balík přihlášek předali porotcům a doufali, že si jej zodpovědně naposlouchají. Na to nikdo reálně nemá čas. První selekci tedy provede koordinátor ceny (i když máme své subjektivní hudební a zvukové preference, musíte nám prostě věřit, že se budeme snažit o maximální nestrannost a pečlivost).

Zajímavé a výrazné tvůrce pak předložíme porotě. Tímto naše možnosti a pravomoci v procesu hlasování končí. Bude na porotcích, kolik a jakou pozornost těmto návrhům věnují a zde je zhodnotí ve svých vlastních nominacích. Považujeme však za důležité, že některé nahrávky přinejmenším proniknou k „odborným“ uším a třeba se toto „setkání“ zhodnotí jinde a při jiné příležitosti.

Formulář pro přihlášení naleznete na homepage.

4 sleeve head to computer polo
How Can I Make Nail Polish Dry Faster

Once the first sketch is complete
Clothing Tips for Plus Size Women