Výsledky II. ročníku Hudebních cen Vinyla

Vítězové II. ročníku Hudebních cen Vinyla byli vyhlášeni v průběhu slavnostního večera v brněnském klubu Fléda. Ocenění byla udělena ve třech kategoriích. Za desku roku kritici zvolili nahrávku Bílé včely od skupiny Květy. Objevem roku se staly Planety. Počinem roku pak Vydavatelské aktivity Polí5. (Zdůvodnění viz níže.)

Slavnostním večerem provázeli moderátoři Radia Wave Veronika Ruppert a Tomáš Turek. Oceněním pro vítěze se stal vinyl, který vyšel v limitované edici 100 kusů a obsahuje po jednom hudebním tracku od všech nominovaných. Obal vytvořili výtvarníci David Böhm a Jiří Franta a exempláře určené jako ocenění navíc autorsky dotvořili a signovali. Vinyl vyšel především díky podpoře společnosti GZ Media, která se stala partnerem ceny.

Ocenění předala Rada hudebních ceny Vinyla, která funguje jako odborný garant a ideově formuje směřování ceny. Rada je pro ročník 2012 složená z Jany Kučerové (Full Moon), Antonína Kocábka (Týden), Karla Veselého (nezávislý publicista) a Petra Ference (His Voice).

Více o výsledcích a jejich zdůvodnění.

When you first start drawing people
Celebrity Fashion Ratings from the SAG Awards by UK Stylist Michaela Jedinak

but I prefer to invest in individual companies instead of ETFs
How to walk in high