068dfb9a.jpg

Rapový projekt Podpultura si nechal zremixovat …

https://podpultura.bandcamp.com/album/labyrint-remixed

Rapový projekt Podpultura si nechal zremixovat svoje letošní EPčko Labyrint. Na projektu Labyrint Remixed se podíleli třeba Tentato, Karaoke Tundra nebo WBWOY.

a9acc1c3.jpg

Čerstvý domácí objev? Jmenuje se Jaro a na …

Čerstvý domácí objev? Jmenuje se Jaro a na začátku listopadu mu vychází debutové album Eternalism. (V polovině měsíce také jako příloha Full Moon Magazine.) Nahrávku talentovaného elektronického písničkáře produkoval Martin Tvrdý aka Bonus. Tady je první singl The Forces.

f22e8243.jpg

Pražské trio Pretty Old Sound míchá noise a …

https://evocativeobjects.bandcamp.com/album/wide-open-window-2

Pražské trio Pretty Old Sound míchá noise a dřevní rock’n’roll. Wide Open Window je jejich nová kazeta / digital release na bratislavské značce Evokative Objects.

Štěpán Bolf z A.M.180 collective napsal …

Štěpán Bolf z A.M.180 collective napsal článek o české scéně raných 90. let pro Impose Magazine.

Přerovští Mancuso oživují devadesátkový …

Přerovští Mancuso oživují devadesátkový shoegaze. V sobotu vydávají album Gravity of the Past na Stoned To Death Records. Křtí to doma v Club Teplo.

4f2c6c2a.jpg

Nauzea Orchestra vysílají do světa nový klip. …

Nauzea Orchestra vysílají do světa nový klip. Jejich aktuální album Štěstí vyšlo také s novým číslem časopisu Full Moon.

b8055978.jpg

Novinka na vydavatelství Polí5. Skupina Oswald …

https://poli5.bandcamp.com/album/wald-schneid

Novinka na vydavatelství Polí5. Skupina Oswald Schneider míchající jazz, elektroniku a alternativní rock vydává nové album Wald Schneid,

Domácí elektronický producent Spomenik (aka …

Domácí elektronický producent Spomenik (aka Tomáš Havlen z Post-hudba) vydává příští týden EPčko na Bad Names. Tohle je první ochutnávka.

bdfc7a9f.jpg

Superhrdinky se jmenuje kompilace sestavená na …

https://jakodoma.bandcamp.com/

Superhrdinky se jmenuje kompilace sestavená na počest žen bez domova. Účastní se Zagami Jericho プリンセスグリッチ, Mucha nebo Ira Mimosa. Kompletní výtěžek z jejího prodeje jde na konto neziskové organizace Jako doma.

bea7be38.jpg

Bruno Ferrari je zpátky

Bruno Ferrari je zpátky! A to nejen novým klipem, ale i deskou. 11. listopadu ji křtí v Rock Café. Album „Bruno Ferrari“ produkuje Moimir Papalescu s Johnem Fryerem.